CZ DE

Pohledy Šumava

Na našich stránkách nabízíme všem milovníkům Šumavy a Lipenska sběratelské retro pohlednice zajímavých míst z tohoto nejkrásnějšího koutu naší vlasti a našich dvou sousedů.

K myšlence nabízet milovníkům Šumavy retro pohlednice nás inspiroval náš velký koníček - sbírání historických pohlednic. A právě srovnání současné pohlednicové produkce a historických snímků mistrů Seidelových, Josefa Wolfa, nakladatele Joži Pospíchala či například Maxe Jonáka nás přivedlo na myšlenku vzdát hold všem zde zmiňovaným i nezmiňovaným dokumentaristům staré dobré Šumavy.

Každý jednotlivý motiv se vždy vydá pouze v jediném nákladu (obvykle 500 ks), tzn., že se na pohlednici nikdy nebude stejný snímek opakovat a po vyprodání všech kusů již nebude možné pohlednici objednat.


DokumentyHotel Kilián


Web:http://www.hotel-lipno-kramolin.c
Email:info@hotelkilian.cz‎
Telefon:+420 380 743 035
Adresa:Loučovice 248
Loučovice
382 76

Známý hotel v Loučovicích plní úlohu hlavní ubytovací kapacity v kdysi tovární obci. Tvář obce se v posledních letech mění a výraznou roli v podpoře klasické turistiky hraje právě Kilián. Vedle stravování, ubytování, kongresů Vám obsluha nabídne i naše sběratelské retro pohlednice.

Prodávané pohledy

Lipno-Online
Obchodní podmínky Mapa stránek Copyright 2012 - 2016

LIPNO-ONLINE.CZ  FACEBOOK  LIPNO DREAMS  MĚSTO VYŠŠÍ BROD  AUKRO  Twitter  Pohlazení z Francie   Šumava Info  
TOPlist CZIN.eu