CZ DE

Pohledy Šumava

Na našich stránkách nabízíme všem milovníkům Šumavy a Lipenska sběratelské retro pohlednice zajímavých míst z tohoto nejkrásnějšího koutu naší vlasti a našich dvou sousedů.

K myšlence nabízet milovníkům Šumavy retro pohlednice nás inspiroval náš velký koníček - sbírání historických pohlednic. A právě srovnání současné pohlednicové produkce a historických snímků mistrů Seidelových, Josefa Wolfa, nakladatele Joži Pospíchala či například Maxe Jonáka nás přivedlo na myšlenku vzdát hold všem zde zmiňovaným i nezmiňovaným dokumentaristům staré dobré Šumavy.

Každý jednotlivý motiv se vždy vydá pouze v jediném nákladu (obvykle 500 ks), tzn., že se na pohlednici nikdy nebude stejný snímek opakovat a po vyprodání všech kusů již nebude možné pohlednici objednat.


DokumentyLipno Lake


Web:http://www.lipnolakeresort.cz
Email:recepce@lipnolakeresort.cz
Telefon:+420 380 736 061
Adresa:Lipno 302
Lipno nad Vltavou
382 78

Komplex moderních apartmánů Lipno Lake Resort je jedním z nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších ubytovacích kapacit na Lipně. Kompletní vybavenost apartmánů doplňuje přítomnost dětského hřiště, venkovního bazénu a zimního kluziště. Na recepci jsou k dispozici i naše pohlednice.

Prodávané pohledy

Lipno-Online
Obchodní podmínky Mapa stránek Copyright 2012 - 2016

LIPNO-ONLINE.CZ  FACEBOOK  LIPNO DREAMS  MĚSTO VYŠŠÍ BROD  AUKRO  Twitter  Pohlazení z Francie   Šumava Info  
TOPlist CZIN.eu