CZ DE

Pohledy Šumava

Na našich stránkách nabízíme všem milovníkům Šumavy a Lipenska sběratelské retro pohlednice zajímavých míst z tohoto nejkrásnějšího koutu naší vlasti a našich dvou sousedů.

K myšlence nabízet milovníkům Šumavy retro pohlednice nás inspiroval náš velký koníček - sbírání historických pohlednic. A právě srovnání současné pohlednicové produkce a historických snímků mistrů Seidelových, Josefa Wolfa, nakladatele Joži Pospíchala či například Maxe Jonáka nás přivedlo na myšlenku vzdát hold všem zde zmiňovaným i nezmiňovaným dokumentaristům staré dobré Šumavy.

Každý jednotlivý motiv se vždy vydá pouze v jediném nákladu (obvykle 500 ks), tzn., že se na pohlednici nikdy nebude stejný snímek opakovat a po vyprodání všech kusů již nebude možné pohlednici objednat.


DokumentyTuristický kiosek u Chaty Terezka


Web:http://www.chataterezka.cz
Email:turistinfokovarova@seznam.cz
Telefon:+420 603 413 273
Adresa:Chata Terezka
Kvilda 35

V samotném srdci Šumavy, v nádherné Kvildě, poskytuje návštěvníkům již několik let nadstandardní služby Chata Terezka. K ní náleží i turistický kiosek, ve kterém naleznete mnoho suvenýrů, bylinné likéry vlastní receptury, keramiku, vyřezávané Betlémy a také naše sběratelské retro pohlednice!

Prodávané pohledy

Lipno-Online
Obchodní podmínky Mapa stránek Copyright 2012 - 2016

LIPNO-ONLINE.CZ  FACEBOOK  LIPNO DREAMS  MĚSTO VYŠŠÍ BROD  AUKRO  Twitter  Pohlazení z Francie   Šumava Info  
TOPlist CZIN.eu