CZ DE

Pohledy Šumava

Na našich stránkách nabízíme všem milovníkům Šumavy a Lipenska sběratelské retro pohlednice zajímavých míst z tohoto nejkrásnějšího koutu naší vlasti a našich dvou sousedů.

K myšlence nabízet milovníkům Šumavy retro pohlednice nás inspiroval náš velký koníček - sbírání historických pohlednic. A právě srovnání současné pohlednicové produkce a historických snímků mistrů Seidelových, Josefa Wolfa, nakladatele Joži Pospíchala či například Maxe Jonáka nás přivedlo na myšlenku vzdát hold všem zde zmiňovaným i nezmiňovaným dokumentaristům staré dobré Šumavy.

Každý jednotlivý motiv se vždy vydá pouze v jediném nákladu (obvykle 500 ks), tzn., že se na pohlednici nikdy nebude stejný snímek opakovat a po vyprodání všech kusů již nebude možné pohlednici objednat.


Dokumenty

16 nových motivů je na skladě

Vloženo 18.03.2014

Vážení přátelé
v minulých dnech jsme vydali další sérii našich sběratelských pohlednic. Tentokráte jsme zvěčnili šumavské lokality ve Vyšším Brodě, Loučovicích, vrátili se na Lipno, zavítali do Povydří, poprvé mapovali okolí Javorníku a Kašperských Hor, stejně tak jako do okolí Srní nezapomněli jsme ani na Kvildsko a Filipovu Huť.

Doufáme, že se Vám motivy z nové série budou líbit. Další vydání je naplánováno na přelom června a července. O všem podstatném budete včas informováni.
Vaše Pohledy Šumava - Sběratelská edice retro pohlednic ze Šumavy

LOP0069 - Cisterciácký klášter  - POHLEDY ŠUMAVALOP0067 - Landal Marina Lipno - POHLEDY ŠUMAVALOP0068 - Kostel sv. Štěpána - POHLEDY ŠUMAVALOP0076 - Osada Filipova Huť  - POHLEDY ŠUMAVALOP0077 - Vyhlídka na Černé hoře - POHLEDY ŠUMAVALOP0078 - Kaple sv. Antonína - POHLEDY ŠUMAVALOP0079 - Klostermannova rozhledna  - POHLEDY ŠUMAVALOP0080 - Kohoutí kříž - POHLEDY ŠUMAVALOP0081 - Kašperskohorská radnice  - POHLEDY ŠUMAVALOP0070 - Cikánský hrob - POHLEDY ŠUMAVALOP0071 - Kobylnice - POHLEDY ŠUMAVALOP0072 - Osada Slupečná  - POHLEDY ŠUMAVALOP0073 - Králičí ostrov  - POHLEDY ŠUMAVALOP0066 - Turnerova chata - POHLEDY ŠUMAVALOP0074 - Stezka korunami stromů  - POHLEDY ŠUMAVALOP0075 - Hauswaldská kaple  - POHLEDY ŠUMAVA

Lipno-Online
Obchodní podmínky Mapa stránek Copyright 2012 - 2016

LIPNO-ONLINE.CZ  FACEBOOK  LIPNO DREAMS  MĚSTO VYŠŠÍ BROD  AUKRO  Twitter  Pohlazení z Francie   Šumava Info  
TOPlist CZIN.eu